• icons-1
 • icons-2
 • icons-3
 • icons-4
 • icons-5
 • 2
 • 1
 • FLOWER MEDICAL

  FLOWER MEDICAL

  Provide overall solutions for operating rooms and ICU
 • FLOWE MEDICAL

  FLOWE MEDICAL

  Provide overall solutions for operating rooms and ICU
 • FLOWER MEDICAL

  FLOWER MEDICAL

  Provide overall solutions for operating rooms and ICU

продажба на производи

Ние препорачуваме на нашите одлични производи за нашите клиенти

Шангај цвет Медицинска опрема копродукции, Ltd е медицинска опрема компанија која специјализира во обезбедување на операционата сала и интензивна нега интегрирани решенија за болниците

за нас

Како да се клиенти да се добие целосна производ

01

01

02

02

03

03

04

04

05

05

Имаме трговија со други земји

Секогаш имаат пријателски односи со клиентите

 • 01